Heerenveen | Beau Snellink heeft zijn Olympisch Kwalificatie Toernooi (OKT) afgesloten met een derde plaats op de 10.000 meter. Dit deed hij in een persoonlijk record van 12.59.75, waarmee hij dus nipt onder de dertien minuten grens dook.
De PR van Snellink was uiteindelijk goed voor de derde plaats, wat op de 10.000 meter echter niet resulteert in een startbewijs voor de Olympische Winterspelen. Op deze afstand plaatsen alleen de nummers één en twee zich voor Peking, en deze posities werden niet geheel verrassend ingenomen door Jorrit Bergsma en Patrick Roest.
Snellink kan terugkijken op een goed OKT, waarin hij duidelijk zijn visitekaartje heeft afgegeven en heeft laten zien dat men in de toekomst rekening met hem moet houden.