Leiden | Tegen de nummer laatst, Lugdunum heeft dit seizoen nog geen punt weten te halen, was de opdracht natuurlijk duidelijk voor de mannen van trainer Danny ter Hoeve. Er moesten drie punten worden opgehaald in Leiden en Zevenhoven verzaakte deze middag niet. Met maar liefst 1-5 werd de thuisploeg opgerold, met vier doelpunten was Nick Mooren de man van de wedstrijd.
Zevenhoven begon gedisciplineerd aan de wedstrijd, stoorde vroeg en zorgde daarmee voor voldoende onrust bij Lugdunum die om die reden geen fatsoenlijke aanval wisten op te zetten. De bezoekers hadden vanaf minuut één de controle over de wedstrijd en het was eigenlijk wachten op een doelpunt. Nick Mooren kreeg na een kwartier spelen de bal van de tegenstander in de schoenen geschoven, hoefde vervolgens alleen maar aan te leggen om de bal vervolgens prachtig de bovenhoek in te rammen. Niet veel later maakte diezelfde Mooren zijn tweede van de middag door eerst twee man, bijna op de achterlijn, te passeren om vervolgens de bal wederom in de bovenhoek te krullen. Met 0-2 was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld. Toch wist Zevenhoven nog voor rust op 0-3 te komen toen Jim Noordermeer, weliswaar vanuit buitenspelpositie, Nick Mooren op maat bediende, die gemakkelijk zijn hattrick kon volmaken.
“Natuurlijk moesten we drie punten halen, maar dat moet dan nog wel even gebeuren deze middag”
Nick Mooren | Aanvaller Zevenhoven
Direct na rust leek het even alsof de thuisploeg, met hulp van de scheidsrechter, terug kwam in de wedstrijd. Een gemakkelijk gegeven penalty zorgde even voor opwinding bij Lugdunum, maar de Leidse ploeg was deze middag simpelweg te zwak om potten te kunnen breken tegen een prima spelend Zevenhoven. Wie anders dan Nick Mooren maakte na twintig minuten spelen in de tweede helft aan alle onzekerheid een einde door vallend de 1-4 aan te tekenen na een voorzet van Daan Koot. De ingevallen Justin Kragtwijk mocht vlak voor tijd nog de 1-5 voor zijn rekening nemen en zorgde hiermee voor het slotakkoord.
Nick Mooren was de gevierde man na afloop. “Belangrijke punten voor ons, natuurlijk moesten we drie punten halen vandaag tegen de nummer laatst, maar het moest altijd nog wel even gebeuren. Wel lekker dat je in zo’n wedstrijd belangrijk kan zijn. Ja, die tweede was wel heel lekker inderdaad, ik kreeg daarna wat commentaar omdat ik de bal ook had kunnen afleggen, maar ik zat zo lekker in de actie en dacht probeer het maar gewoon.’
Zevenhoven speelt volgende week zijn laatste thuiswedstrijd, deze keer al om 13.30 uur tegen Stompwijk ‘92.
Opstelling Zevenhoven:
Connor van Heertum; Robin van Mever, Sjoerd Zuijdervliet ©, Lars Jansen, Jop Vianen (55. Justin Kragtwijk); Falco de Lange, Sjon van den Helder, Daan Koot, Berry Peters (46. Tobias van der Voorn); Jim Noordermeer, Nick Mooren
Door: Ruud Bos | Archieffoto: Gerard Haak