Onnodig verlies Zevenhoven tegen Stompwijk ’92

Zevenhoven | Veel kansen kregen de bezoekers niet, maar na de 0-1 voorsprong gaf Stompwijk ’92 ook nog maar heel weinig weg. Zevenhoven probeerde de vroeg opgelopen achterstand de rest van de wedstrijd goed te maken, maar wist uiteindelijk te weinig te creëren om dit voor elkaar te krijgen.

“Echt onnodig dit”… en daarmee sloeg trainer Danny ter Hoeve, direct na afloop van een teleurstellend optreden van zijn ploeg, de spijker volledig op z’n kop. Zevenhoven speelde niet goed in de eerste helft, maar de tegenstander deed het echt niet veel beter. Natuurlijk waren de omstandigheden – veel wind en regen – niet optimaal, maar dan nog hadden beide ploegen een hoger niveau mogen halen. Aanvallende middenvelder Robert Mooren geniet nog steeds van een trip naar Thailand en Gareth Rowlands is langdurig afwezig vanwege een polsbreuk. Tot overmaat van ramp moest Ter Hoeve halverwege de eerste helft ook toezien hoe aanvoerder Sjoerd Zuijdervliet noodgedwongen het veld moest verlaten. Met het wegvallen van Zuijdervliet liep tegelijk de coaching van achteruit een deuk op. Dit resulteerde al snel in een onnodig tegendoelpunt. Een lage voorzet werd door bijna de gehele achterhoede wel gezien, maar niemand voelde zich geroepen in te grijpen en zodoende kon spits Bart van Boggelen de 0-1 gemakkelijk binnen glijden.

“Ik ben eigenlijk nog steeds verbaasd dat we vanmiddag geen punten hebben gepakt”

Danny ter Hoeve | Trainer Zevenhoven

De in de eerste helft aan de enkel geblesseerd geraakte Nick Mooren keerde de tweede helft niet meer terug er werd vervangen door Justin Kragtwijk. Na rust drong Zevenhoven aan, probeerde met man en macht de gelijkmaker te forceren, maar creëerde zelden een noemenswaardige kans. Stompwijk ’92 was na de 0-1 al helemaal niet meer van plan om de verdedigende stellingen te verlaten. De bezoekers hoefde niet en dat was de gehele wedstrijd duidelijk zichtbaar. De ploeg uit Stompwijk verspilde weinig kracht en de achterhoede werd slechts één keer in verlegenheid gebracht toen Falco de Lange een knap schot loste maar de bal op de paal zag belanden. Duur puntverlies uiteindelijk voor Zevenhoven, dat niet alleen punten verloor maar dus ook sterkhouders Sjoerd Zuijdervliet en Nick Mooren. Trainer Danny ter Hoeve was verre van blij na afloop. “Echt onnodig dit, zij wilden totaal niet voetballen. Maar ja, dan moet je jezelf achter de oren krabben en constateren dat we collectief hebben gefaald. Bij dat tegendoelpunt staan we gewoon niet goed. Ik ben eigenlijk nog steeds verbaasd dat we vanmiddag geen punten hebben gepakt. Tja, of Nick en Sjoerd mee kunnen doen volgende week tegen Altior is nog maar de vraag, als zij ook wegvallen missen we er echt veel volgende week.”

Opstelling Zevenhoven:
Connor van Heertum; Robin van Mever, Sjoerd Zuijdervliet © (30. Tobias van der Voorn), Lars Jansen, Jop Vianen; Nick Mooren (46. Justin Kragtwijk), Falco de Lange, Daan Koot, Berry Peters (75. Joost van der Burg); Jim Noordermeer, Damon Boon

Door: Ruud Bos | Foto’s: Gerard Haak

Nicolaas Boys wint van Warmunda na goede tweede helft

Sportief stelt teleur en neemt rode lantaarn over van vv De Rijnstreek