Basketbalvereniging Novo Stars verwelkomt vrouwenteam in Nieuwkoop

Nieuwkoop | Basketbalvereniging Novo Stars uit Nieuwkoop heeft reden tot feest: voor het eerst in lange tijd beschikt de club weer over een eigen vrouwenteam. Een groep van elf enthousiaste vrouwen tussen de 17 en 26 jaar heeft de handen ineengeslagen om samen dit avontuur aan te gaan. En dat doen ze niet alleen op de trainingsvloer, maar ook in de officiële competitie.

Het team staat onder de leiding van trainer en coach Jop van der Pijl uit Zevenhoven en assistent Luc van Dijk uit Mijdrecht, die met veel energie en enthousiasme werken aan de ontwikkeling van de speelsters. Samen zorgen zij voor een goede mix van techniek, conditie en plezier, waardoor de dames met vertrouwen toewerken naar hun eerste wedstrijden.

De komst van dit nieuwe vrouwenteam is een mooie stap voor de vereniging, die al jaren actief is in de regio. Het laat zien dat basketbal leeft in Nieuwkoop en dat er volop kansen zijn om de sport verder te laten groeien. Dit jaar is sowieso een groot feest voor de vereniging, want ze vieren het 55 jarige bestaan!

Novo Stars nodigt bovendien nieuwe speelsters van harte uit om een keer mee te trainen. Vrouwen en meiden die nieuwsgierig zijn naar basketbal, ongeacht ervaring, zijn welkom om vrijblijvend kennis te maken met de sport en de gezellige sfeer binnen de vereniging. Trainingen zijn op maandagavond van 19:00 tot 20:30 en op woensdag van 20:00 tot 21:30 in De Steupel in Nieuwkoop.

Met het nieuwe team hoopt Novo Stars niet alleen sportieve successen te behalen, maar ook andere vrouwen in de regio te inspireren om de basketbalschoenen aan te trekken. Want één ding is duidelijk: basketbal is terug van weggeweest in Nieuwkoop, en de energie spat ervan af.

Door: Jop van der Pijl

Hoop doelpunten maar weinig driepunters in de tweede bekerronde

Nieuwkoop door in de beker, de andere regioclubs uitgeschakeld