Woerdense Verlaat | Sportief heeft op knappe wijze en geheel verdiend ook een punt weten te pakken in de thuiswedstrijd tegen VEP. De ploeg van Jan Wouters nam emet rust een 2-1 voorsprong in, maar kon helaas niet voorkomen dat de Woerdenaren twintig minuten voor tijd alsnog langzij kwamen.
Sportief startte de wedstrijd voortvarend en kreeg al binnen twee minuten de mogelijkheid tot scoren, echter ging de volley van Justin Verkerk na een corner van Tosca Wens rakelings over het doel van VEP-doelman Sten Visser heen.
Beide ploegen probeerden de aanval te zoeken echter tot kansen leidde dit niet. Na vijfentwintig minuten spelen kwamen de bezoekers op voorsprong. Een schot van afstand leek houdbaar voor doelman Nick Stark, echter kreeg hij zijn hand niet voldoende achter de bal waardoor ‘Vica Et Pota’ een 0-1 tussenstand innam. Daarna rechtte Sportief de rug en was het tot aan de rust heer en meester, na iets meer dan een half uur spelen was het Justin Verkerk die schitterend zijn broertje Joël de diepte in stuurde. Laatstgenoemde omspeelde de uitkomende Visser, kapte ook nog een verdediger uit en schoot kiezelhard binnen. Sportief kreeg loon naar werken en nog geen minuut later kwamen de groen-witten zelfs op voorsprong. Een harde inspeelpass van Robin de Vink bereikte Tosca Wens, die van zijn man wegdraaide en doeltreffend uithaalde in de verre hoek, 2-1. Sportief rook bloed en vier minuten voor rust was het zelfs dichtbij bij de 3-1, maar Molenaar moest in een rechtstreeks duel met Visser zijn meerdere in de doelman erkennen.
De tweede helft hield Sportief tegen zonder echt in gevaar te komen en probeerde het eruit te komen middels de snelheid van Ryan Ruimschoot. Tot echt grote kansen leidde dit niet omdat van beide kanten de eindpass slordig was. Na zeventig minuten spelen kwamen de Woerdenaren vanuit het niets op gelijke hoogte. Wederom leek het geloste afstandsschot houdbaar, maar Stark – die pas zijn eerste duel van dit seizoen speelde – kon een doelpunt niet voorkomen.
In het restant probeerde beide ploegen het nog wel, maar geen van beide zou de drie punten opeisen waardoor een puntendeling over bleef.
Justin Verkerk was desondanks tot trots op zijn ploeg. “Het was een zware wedstrijd vandaag. In tegenstelling tot eerdere wedstrijden maakten we vandaag gelukkig een keer wél de kansen af. We hadden misschien zelfs voor rust nog wel één goal meer kunnen of moeten maken. Al met al kunnen we trots zijn hoe we vandaag gespeeld hebben. Nu is is het zaak dat we deze lijn weten door te trekken.
Bekijk hier de uitslagen en de stand in 5B.
Opstelling vv Sportief:
Nick Stark; Robin de Vink (42. Roy Querreveld) Bart van Middelkoop, Kay de Jong, Quinten Langelaan; Florian Nieuwkoop (61. Jorg van de Laan), Tosca Wens ©, Joel Verkerk (79. Kees Okker); Justin Verkerk, Stijn Molenaar, Ryan Ruimschoot
Door: Roy van Lith | Archieffoto: Gerard Haak


